KDU.breadcrumbs.homeKalendář seminář na téma: civilní a trestní odpovědnost zastupitelů a možnosti čerpání peněz z fondů EU pro p

Zpět

seminář na téma: civilní a trestní odpovědnost zastupitelů a možnosti čerpání peněz z fondů EU pro pražské městské části.

18
září
18:00
2. patro, Palác Charitas, Karlovo nám. 5, Praha 2
dovolujeme si Vás pozvat na další ze seminářů Pražského sdružení žen KDU-ČSL ve spolupráci s KDU-ČSL Praha-Libuš. Diskutovat se budou dvě aktuální témata související s říjnovými komunálními volbami - civilní a trestní odpovědnost zastupitelů a možnosti čerpání peněz z fondů EU pro pražské městské části.
Seminář je velmi vhodný pro všechny, kteří se rozhodli kandidovat v nadcházejících komunálních volbách, ale i pro angažované občany, kteří se zajímají o dění ve své obci a o investiční možnosti, které se nově naskýtají pražským městským částem. Téma trestně-právní odpovědnosti zastupitelů a radních je velmi aktuální i vzhledem ke kauze Opencard.
 
Na semináři vystoupí jako přednášející: Mgr. Tomáš Kaplan, právník, advokátní kancelář Kaplan & Nohejl, dále vystoupí RNDr. Lucie Jungwiertová, PhD., sociální geografka věnující se poradenství v oblasti fondů EU a regionálního rozvoje.
Seminář se koná ve čtvrtek 18. září 2014, Palác Charitas, Karlovo nám 5, Praha 2, od 18 hod. Vzhledem k omezené kapacitě prosíme o předběžné nahlášení Vaší účasti na: sz.kdu.praha@centrum.cz
V příloze naleznete pozvánku, kterou prosím šiřte dále těm, které tato problematika zajímá, především kandidáty KDU-ČSL i našich koalic v nadcházejících komunálních volbách.
 
Těšíme se na Vás,
za pořádající Pražské sdružení žen KDU-ČSL
Pavla Tůmová
 

Hledejte další události

Zprávy ze dne
Zprávy z kraje
Zprávy z okresu